HOOGEVEEN – Afgelopen zaterdag 30 mei stond de atletiekbaan in Hoogeveen volledig in het teken van de allereerste Medaillewedstrijd Groningen-Drenthe van dit seizoen. Onder uitstekende weersomstandigheden streden maar liefst 175 deelnemers om de eerste felbegeerde punten. De organisatie kan terugkijken op een uiterst geslaagde en sportieve dag.
De wedstrijd liep vanaf de start om 10 uur geolied. Dankzij alle voorbereiding en de fantastische inzet van juryleden, trainers en behulpzame groepsbegeleiders liep het chronoloog de hele dag goed op schema en was er een geweldige sfeer.
Voor veel pupillen en a-atleten was het de eerste grote krachtmeting van het baanseizoen om te zien waar ze staan. Veel persoonlijke records (PR) werden gelopen, gesprongen of geworpen.
Een atletiekwedstrijd van deze omvang valt of staat met de inzet van vrijwilligers. Dankzij de extra inzet van ouders konden de startgroepen vlot doorstromen. Onze grote dank gaat uit naar iedereen die als jury, groepsbegeleider of supporter zijn steentje heeft bijgedragen om deze dag mogelijk te maken!
Benieuwd naar alle exacte tijden of afstanden? Bekijk hier alle officiële uitslagen
De komende weken staan de volgende wedstrijden alweer op het programma:
- Zaterdag 13 juni: 2e Medaillewedstrijd Groningen-Drenthe (Weer bij HAC ’63)
- Zaterdag 27 juni: 3e Medaillewedstrijd Groningen-Drenthe (in Emmen)
Schrijf je dus snel in voor de volgende editie via Atletiek.nu en geef bij de inschrijving ook vooral weer aan of je als ouder kunt helpen als groepsbegeleider. Tot over twee weken in Hoogeveen!
Foto gemaakt door Arno van Hautum