Wat een fantastisch weekend was het!
7 x goud
8 x zilver
5 x brons
2 x 4e plaats
1 x 5e plaats
3 x 6e plaats
3 x 7e plaats
2 x 8e plaats
Hieronder het verslag van Tygo:
Vrijdagmiddag gingen we met een club van HAC ‘63 naar de Special Olympics. Om één uur gingen we ons verzamelen. Het was een lange rit.
Ik sta met Alida de achterbuurvrouw van Ineke op de foto.
Dit is Frans Bauer op de foto.
Hij gaf een optreden in de zaal.
Dit is de openingsceremonie.
Ik vond dat Frans Bauer mooi zong, al zijn liedjes vond ik mooi. We gingen met z’n allen dansen , het was een leuk feestje. Opa Boertien en mama zaten ook in de zaal.
Dit is Yvonne, zij kwam bij ons slapen in het huisje. Josina, Evelien, Stief, Agnes en ik zaten samen in een huisje.
Het huisje was bij de Beekse bergen, Vanuit het huisje reden we met auto’s naar de atletiek baan.
Yvonne weet veel van voeten, ze is een soort collega van mijn ouders.
Trouwens de zaterdag gingen we samen na de trainings dag een rondvaart maken op de Beekse bergen, we zagen veel verschillende dieren,
Ik denk dat dit een foto is van de zondagochtend. Ik ben vrolijk en blij. Ik heb er zin in!
Nu even een weer praatje.
Het weer was niet zo fijn, regenbuien, zon, regen.
Ik ben nat geworden maar niet zo heel erg.
Ik ben hier aan het kogelstoten
Hier sta ik op de foto met Stief en Evelien.
Evelien is mijn trainster en Stief zit bij mij op atletiek. Stief is een stukje ouder dan ik ben. Samen heb ik het leuk en goed met Stief. Stief en ik zijn ongeveer even snel met hardlopen .
Hier sta ik bij de start voor de honderd meter hardlopen. Mijn startpositie is vanaf blok zeven, ik vond dat het goed ging.
Hier sta ik op de foto, ik be erste geworde, en dat was een beetje een gedoe, want de jongen in de rolstoel die zijn ouders gingen protesteren, omdat ik volgens hun niet netjes in de baan had hardgelopen. De jury heeft beslist dat dat niet zo was en daardoor werd ik terecht eerste en heb ik een gouden medaille ontvangen. Ik was daar natuurlijk super blij mee.
Dit is een foto die gemaakt is voor Instagram, om de Special Olympics te promoten.
Hieronder een foto van de hele groep.
van mijn school deden mee., Heleen, Vlad en Bram.
Ik vond het een super sportief weekend en heb heel erg genoten. Zondag waren we laat thuis, en moest ik maandag even uitusten van deze sportieve happening.
Alle mensen bedankt. Alida bedankt, Evelien, Josina bedankt, Rianka bedankt, en Yvonne bedankt, ik denk dat ik iedereen heb genoemd en andesr sorry.
De originele versie staat hier: Special Olympics Breda







