HAC’63 team snelste in Woldenestafette!
Zuidwolde – Onder prachtige omstandigheden vond zondag de Woldenestafette plaats. Deze gezellige estafette met 15 etappes voert door alle dorpen van gemeente de Wolden, en in elk dorp wordt er gewisseld van loper.
Er stonden twee teams van HAC’63 aan de start. Daarnaast waren ook diverse (oud)atleten van HAC’63 actief in familie- en vrienden teams of als begeleidende fietser. Team Klaagstra & Co, bestaande uit HAC’63 heren en dames, kwam na 4 uur en 57 minuten als eerste over de streep bij het Wolderhuus. Nadat zij in de tweede startronde van start gingen, werd geprobeerd om zoveel mogelijk eerder gestarte teams in te halen.
In de eerste etappes hadden zij nog grote concurrentie van andere snelle teams, maar halverwege werd toch het verschil gemaakt. Het andere team met HAC’63 atleten, ‘de Haccers’, ging ook voortvarend van start, maar liet soms wat tijd liggen op de wissels. Maar tijdens dit evenement staat ook gezelligheid voorop!
Al met al kwam HAC’63 team ‘de Haccers’ op deze bijna 75 kilometer lange estafette ook knap in zo’n 6 uur binnen.
Tekst Antien van der Vegt.
Foto’s gemaakt door HAC’63
Op de Foto’s:
Op de Foto’s:
- Klaagstra & Co : Antien van der Vegt
- Klaagstra &Co 2= loper Erwin Akkerman fietser: Aard van der Vinne
- Haccers: Edwin Zwiep
- Haccers : Loper Klaas Jonkman Fietser Clari Rolleman



