Dinsdagavond waren Christiaan Kuiper en Jolanda Runhaar van de Hardenberg City Run op de atletiekbaan van HAC’63 om een clinic te verzorgen voor de a-atleten.
Christiaan is voorzitter en Jolanda bestuurslid en zij neemt tevens de promotie van de Kanjerloop voor haar rekening. Waar Christiaan vroeger zich bezig hield met de werpnummers (hij is oud-lid van HAC’63) is hij nu al jaren fervent hardloper. Hij heeft al meerdere marathons gelopen, maar ook trail-lopen vindt hij leuk. Beiden trainen ze nu bij Spurt88. Het voorzitterschap van de Hardenberg City Run nam hij dan ook graag op zich toen die kans zich voordeed. Hij vindt het prachtig om een mooie loop te organiseren in zijn woonplaats. Het is een loop die ook bij de liefhebbers van de langere afstanden in trek is, omdat het een snel parcours is.
Vol enthousiasme hebben ze vandaag een mooie training gegeven, met veel individuele aandacht voor de lopers. De eerste a-atleten hebben zich dan ook al aangemeld om op 18 mei aan de start te staan van de Kanjerloop in Hardenberg.
Wellicht interessant voor meer leden van HAC’63:
https://www.cityrunhardenberg.nl/nl/cityrun/nu-inschrijven
tekst en foto’s: Evelyn Bouwknegt








